9.03.2021 Salı 01:42
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
ÜNLÜ AKTÖR ORLANDO BLOOM ÖNCE “KAZA” YAPTI SONRA DA BAKIN SUÇU KİME ATTI?
SAĞANAK YAĞIŞLARLA BAŞLAYAN YENİ HAFTADA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?.. YAĞIŞLAR NE ZAMANA KADAR DEVAM EDECEK?.. TIKLAYIN!..
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. FOTO HABER!.. BU GÖRÜNTÜLER DENİZ SEKİ’Yİ GÖZYAŞLARINA BOĞAR!.. HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ EŞİ NAZİRE’YE GERİ Mİ DÖNDÜ? UÇANKUŞ’A ÖZEL GÖRÜNTÜLER BİR TIK ÖTEDE!..
FLAŞ!.. HÜLYA AVŞAR, BELEK’TE “ŞOKE” OLDU!.. BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI BİR TIK ÖTEDE!..
HOLLYWOOD’UN SKANDALLARIYLA VE GÜZELLİĞİYLE ÜNLÜ OYUNCUSU GÖRDÜĞÜ ALKOL TEDAVİSİNİN ARDINDAN YİNE GECELERE DÖNDÜ!.. ALTINA İÇ ÇAMAŞIRI GİYMEYEN SEKSİ YILDIZ RESMEN GÖĞÜS ŞOV YAPTI!.. PEKİ KİM BU ÜNLÜ?..
DÜNYACA ÜNLÜ İNGİLİZ MODEL GEMMA ATKINSON “NUTS” DERGİSİ İÇİN OBJEKTİFLER KARŞISINA GEÇTİ!.. GEMMA’NIN YÜREK HOPLATACAK ÇOK ÖZEL KARELERİ İÇİN TIKLAYIN!..
AYLİN COŞKUN’LA EVLENMEK ÇOK PAHALIYA PATLAR!... COŞKUN’UN BABASI KIZI İÇİN ÖYLE BİR BAŞLIK PARASI İSTEDİ Kİ? DUDAK UÇUKLATAN RAKAM BİR TIK ÖTEDE!...
KARADENİZ’DE ÜZERİNE TÜRKÜLER YAKILAN HAMSİ DE KÜRESEL ISINMA KURBANI!.. DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!..
BENGÜ’YE GELEN 2 BİN ŞİŞE ŞAMPANYA MEĞER “KÖPÜKMÜŞ”… SEREN SERENGİL’İN İDDİASI BİR TIK ÖTEDE!..
HERKESİN RAMAZAN BAYRAMIYLA İLGİLİ İYİ YA DA KÖTÜ BİR ANISI OLMUŞTUR ELBET!.. BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER BAYRAMLARDA YAŞADIKLARI EN ÖNEMLİ ANILARI ANLATTI!.. TIKLAYIN!..
“GAZOZ KAPAĞIMI BEDRİ AÇTI” AÇIKLAMASIYLA GEÇEN HAFTAYA DAMGASINI VURAN MÜJDE AR, BU KEZ RECAİ İLE OLAN ANISINI ANLATTI!... İŞTE ÜNLÜ SANATÇIYA, GELEN İLGİNÇ MEKTUBA İLGİNÇ CEVABI!...
ÇILGIN POPÇU BRITNEY SPEARS’IN SKANDALLARINA ARTIK PAPARAZZİLER DE YETİŞEMİYOR!.. İŞTE BRITNEY’İN SON BOMBASI!....
HELİN AVŞAR, YALIN’LA AŞK YAŞIYOR MU? HELİN YALIN’LA BERABER DEĞİLİM DERKEN KAFALARI KARIŞTIRAN ÖYLE BİR SÖZ SARFETTİ Kİ!..
BİR DÖNEM DÜNYA MÜZİK LİSTELERİNİ SALLAYAN GÜZEL POPÇU DA “KORSANCI” ÇIKTI!.. ÜNLÜ ŞARKICI OBJEKTİFLERE “MADONNA”NIN KOPYA CD’SİYLE YAKALANDI!.. PEKİ KİM BU “KORSANCI”?..
FHM TARAFINDAN EN SEKSİ KADINLARDAN BİRİSİ OLARAK GÖSTERİLEN GÜZEL MODEL LUCY KATHERINE PINDER, 2008 YILI İÇİN HAYRANLARINA ÖZEL BİR TAKVİM HAZIRLADI!.. LUCY’NİN YÜREK HOPLATACAK KARELERİ BİR TIK ÖTEDE!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi