9.03.2021 Salı 00:44
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
DÜNYACA ÜNLÜ POPÇU, YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİ İÇİN MARILYN MONROE KILIĞINA GİRDİ!... PEKİ KİM BU GÜZEL?
FLAŞ!.. FLAŞ!.. NİHAT DOĞAN BUGÜN “MAGAZİN MERKEZİ”NE GELİP TEK KELİME BİLE KONUŞMAMASININ MÜZİK DÜNYASINDA YARATTIĞI DEDİKODULARA AÇIKLIK GETİRDİ!.. GENÇ SANATÇI “BEKİR HAZAR BENİ ÇAY İÇMEYE DAVET ETTİ AMA GEÇ KALMIŞTIM. MEĞER CANLI YAYINLARI VARMIŞ. O YÜZDEN ORADAYDIM. BEN İŞİMİ PROFESYONELCE VE DÜZGÜN YAPAN BİR İNSANIM. KARTLARIMI HER ZAMAN AÇIK OYNARIM. BEKİR HAZAR’DAN CEBRAİL MUNGAN’A KADAR BU İŞİN YÖNETİCİLERİ VE TÜM EMEK VEREN MUHABİRLERİ BENİM YAKIN DOSTUMDUR. SEVGİLİ CAN TANRIYAR DA BENİ EKRANDA GÖRÜNCE ŞAŞIRMIŞ. O DA BENİ GÖRÜNCE BİZE KATILDI VE SOHBET ETTİK. HAYATTA HERŞEY YAYIN DEĞİL. O HESABI YAPANLAR BUNLARI ANLAYAMAZ. YANİ BUNDA ABARTILACAK BİR DURUM YOK!.. DEDİ…
TEKNOLOJİ DUR DURAK BİLMİYOR!.. ELEKTRONİK DEVİ SAMSUNG SUYLA ŞARJ OLAN CEP TELEFONU ÜRETTİ. NASIL YANİ?..
NİHAT DOĞAN, UÇANKUŞ BİNASINDAN 2 SAAT ÖNCE CANLI OLARAK YAYINLANAN MAGAZİN MERKEZİ’NE GELDİ!.. ANCAK DOĞAN NE CANLI YAYINA ÇIKTI NE DE KONUŞTU!.. PEKİ AMA NEDEN?..
FLAŞ!.. BAYRAM TATİLİ İÇİN GİTTİKLERİ OTELDE SEVGİLİSİYLE ORMANDA DOLAŞIRKEN AYI TARAFINDAN SALDIRIYA UĞRAYAN YELİZ YEŞİLMEN, MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA BAĞLANDI!.. PEKİ YEŞİLMEN KONUYLA İLGİLİ NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. YENİ ALBÜMÜYLE FIRTINA GİBİ ESEN POPÇU TAN, MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA!.. KENDİSİNİ EROL KÖSE’NİN POLEMİKSİZ TEK STARI İLAN EDEN TAN BU KONUYLA İLGİLİ CANLI YAYINDA NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. “EŞİ ARMAĞAN’A SİNİRLENİP ARABADAN ATTI!..” HABERLERİYLE ÇILGINA DÖNEN VE GAZETECİLERE PATLAYAN BÜLENT ERSOY, MAGAZİN MERKEZİ PROGRAMININ SUNUCUSU SUNA ÜÇKARIŞOĞLU’NU TELEFONLA ARAYIP KONUYLA İLGİLİ NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. ASSOLİST SİBEL CAN LIPOSUCTION MU YAPTIRDI?.. MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA TELEFONLA BAĞLANAN ÜNLÜ MODACI NUR YERLİTAŞ BU KONUDA NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ PROGRAMI HIZLI BAŞLADI!.. HÜLYA AVŞAR’IN “BEKİR HAZAR’I PROGRAMIMA ÇAĞIRMAM, PROGRAMIMA ÇIKACAK OLAN İNSANLAR KAYDA DEĞER İŞLER YAPMALI” AÇIKLAMASINA GAZETECİ YAZAR BEKİR HAZAR NE YANIT VERDİ?..
FLAŞ!... İDDİA EDİYORUZ BU PROGRAM ÇOK AMA ÇOK KONUŞULUR!... ÇÜNKÜ TÜRK TELEVİZYONLARINDA BİR İLK GERÇEKLEŞİYOR!... “MAGAZİN MERKEZİ” FLASH TV’DE BUGÜN BAŞLIYOR!... NELER Mİ OLACAK BU PROGRAMDA? MAGAZİN HABERLERİ NASIL MASAYA YATIRILIP, NASIL TARTIŞILIYOR? KASETLER NASIL İZLENİYOR, MONTAJ SETLERİNDE GÖRÜNTÜLER NASIL BİR TİTİZLİKLE YAPILIYOR? KISACASI BİR MAGAZİN HABERİ NASIL YAYINA HAZIRLANIYOR ONU ÖĞRENECEKSİNİZ? BU PROGRAM SİZLERİ MAGAZİNİN MUTFAĞINA VE MAGAZİNİN MERKEZİNE GÖTÜRECEK... MAGAZİNİN ELİ, KULAĞI, GÖZÜ, KALBİ YANİ TAM MERKEZİ “UÇANKUŞ MEDYA”NIN LEVENT’TEKİ BİNASINDAN CANLI YAYINLANACAK OLAN MAGAZİN MERKEZİ, FLASH TV’DE SAAT “17.30-19.30” ARASI HAFTA İÇİ HER GÜN EKRANA GELECEK!... SUNA ÜÇKARIŞOĞLU VE KAMERAMAN MURAT ÖZGÜN TAN’IN SUNACAĞI “MAGAZİN MERKEZİ” HER GÜN ÜNLÜ İSİMLERİ DE AĞIRLAYACAK!... AZ SONRA BAŞLAYACAK PROGRAMIN İLK KONUKLARI KİM OLACAK? İŞTE DETAYLAR!...
FLAŞ!... YELİZ YEŞİLMEN VE SEVGİLİSİ ALİ BAYRAM TATİLİ İÇİN GİTTİKLERİ KIZILCIHAMAM’DA BİR AYININ SALDIRISINA UĞRADI!... NASIL YANİ?
TÜRKÜCÜ İSMAİL TÜRÜT'ÜN, HRANT DİNK'İN KATİL SANIKLARINI ÖVDÜĞÜ ÖNE SÜRÜLEN “PLAN YAPMAYIN PLAN” ADLI TÜRKÜSÜ İLE TARTIŞMALARA YOL AÇAN KLİP AB'NİN KASIM AYINDA YAYIMLANACAK İLERLEME RAPORU'NA GİRDİ...
ÜNLÜ OYUNCU HALİT ERGENÇ, DÜĞÜNÜNDE GİZLİ FOTOĞRAF ÇEKEN BİR KİŞİDEN ŞİKAYETÇİ OLDU... HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!...
NTV'DE İZLEYENLERİ GÜLMEKTEN KIRIP GEÇİREN ÜNLÜ OYUNCU MÜJDE AR, PROGRAMA BAŞLAMASININ NEDENİNİ DE AÇIKLADI!...
FLAŞ!... MURAT TAŞDEMİR’LE YENİDEN BARIŞAN AFRODİT BANU ALKAN HAMİLE Mİ?..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi