9.03.2021 Salı 01:19
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
OYUNCU VE YÖNETMEN ORSON WELLES’İN, TÜM ZAMANLARIN EN İYİ FİLMİ OLARAK GÖSTERİLEN "YURTTAŞ KANE" FİLMİYLE 1941’DE ALDIĞI OSCAR ÖDÜLÜ ARALIK’TA MÜZAYEDE YOLUYLA SATILACAK…
ZÜLFÜ LİVANELİ’NİN ROMANINDAN UYARLANAN “MUTLULUK” FİLMİ İLK ÖDÜLÜNÜ ALDI...
SON DAKİKA!... SEREN SERENGİL HAMİLE Mİ?... MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA TELEFONLA BAĞLANAN SERENGİL, BU KONUDA NELER SÖYLEDİ?..
FLAŞ!.. FLAŞ!.. BEKİR HAZAR’DAN MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDAN MÜJDELİ HABER: “SEREN SERENGİL HAMİLE OLABİLİR”… DETAYLAR BİR TIK ÖTEDE!..
FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA KATILAN ÜNLÜ ASSOLİST PETEK DİNÇÖZ, “HAYAT ARKADAŞINIZIN AYAĞINI YIKAR MISINIZ?” SORUSUNA NE YANIT VERDİ?..
FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!.. PEKİ CANLI YAYINI BİRBİRİNE KATAN SÜRPRİZ KONUK KİM?..
FLAŞ!... FLASH TV’DE EKRANA GELEN VE FARKLI FORMATIYLA DİKKAT ÇEKEN MAGAZİN MERKEZİ BAŞLADI!... PETEK DİNÇÖZ’ÜN PROGRAMI ARIM BALIM PETEĞİM’E BU SABAH KONUK OLAN VE İBRAHİM TATLISES’E MEYDAN OKUYARAK “BOMBA” AÇIKLAMALAR YAPAN NİHAT DOĞAN’LA İLGİLİ VTR’LERİN DE YER ALACAĞI MAGAZİN MERKEZİ YİNE ÇOK KONUŞULACAK!...
FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA TELEFONLA BAĞLANAN HELİN AVŞAR, ALİ AĞAOĞLU’YLA AŞK YAŞIYOR DEDİKODULARINA CANLI YAYINDA AÇIKLIK GETİRDİ!.. PEKİ HELİN NELER SÖYLEDİ?..
EROL KÖSE’NİN “BEN BU OLAYLARA İNANMIYORUM. YELİZ’E AYININ FALAN SALDIRDIĞI YOK.” AÇIKLAMALARINA CEVAP VERMEK İÇİN MAGAZİN MERKEZİ’NE KONUK OLAN YELİZ YEŞİLMEN, KONUYLA İLGİLİ ÖYLE AÇIKLAMALAR YAPTI Kİ!.. TIKLAYIN!..
FLAŞ!.. BEKİR HAZAR, MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININDA AÇIKLADI: “NUR YERLİTAŞ HAFTASONUNA BİR GELİNLİK HAZIRLIYORMUŞ!.. NUR, BOŞU BOŞUNA GELİNLİK HAZIRLAMAZ!.. EBRU GÜNDEŞ VE OSMAN TAN ERKIR ARASINDA BAŞLAYAN YILDIRIM AŞK HER AN YILDIRIM BİR EVLİLİĞE DÖNÜŞEBİLİR Mİ?” TIKLAYIN!.
FLAŞ!.. SEMPATİK POPÇU BENGÜ'DEN “BARIŞ” HABERİ VAR!.. BENGÜ, AYLARDIR AYRI OLDUĞU SEVGİLİSİ AHMET BARAN'LA BARIŞTIĞINI AÇIKLADI!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
FLAŞ!... MAGAZİN MERKEZİ FLASH TV’DE BAŞLADI!... ALİ AĞAOĞLU İLE AŞK YAŞADIĞI HABERLERİ GAZETELERE MANŞET OLAN HELİN AVŞAR MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYININA TELEFONLA BAĞLANACAK!... BAKALIM MİNİK AVŞAR BU AŞK HABERİYLE İLGİLİ NELER SÖYLEYECEK? SEVGİLİSİYLE AYILARIN SALDIRISINA UĞRAYAN YELİZ YEŞİLMEN DE MAGAZİN MERKEZİ’NİN CANLI YAYINDA BU İLGİNÇ OLAYI ANLATACAK!...
DİKKAT!... MAGAZİN MERKEZİ’NDE BU AKŞAM OLAY VAR!... FLASH TV’DE EKRANA GELEN MAGAZİN MERKEZİ’NİN BUGÜNKÜ KONUKLARI ÜNLÜ SANATÇI FERHAT GÖÇER VE SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE AYILARIN SALDIRISINA UĞRAYAN YELİZ YEŞİLMEN!... UÇANKUŞ BİNASINDAN CANLI OLARAK YAYINLANAN MAGAZİN MERKEZİ SAAT 17.30-19.30 ARASI FLASH TV’DE...
BAYRAM BEREKETİ!... BAYRAMDA ANTALYA'DA SAHNE ALAN 19 SANATÇI VE MENAJERLERİ BİR MİLYON 123 BİN 532 YTL KAZANDI. EN YÜKSEK ÜCRETİ, 110 BİN YTL İLE İBRAHİM TATLISES ALDI… ÜNLÜLERİN BAYRAM TARİFESİ İÇİN TIKLAYIN!...
YENİ BAŞLAYACAK BİR DİZİNİN TANITIM GECESİNDE YAVUZ BİNGÖL’ÜN TERBİYESİZLİĞİ HERKESİ ŞAŞKINA ÇEVİRDİ!.. KENDİSİNE YÖNELTİLEN KİBAR BİR SORUYA "NARALAR ATARAK" ÖFKE SAÇAN YAVUZ BİNGÖL’ÜN BAĞIRARAK GECEYİ TERK ETMESİ TÜM DAVETLİLERİ ŞOKE ETTİ!..
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi