6.06.2020 Cumartesi 13:41
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..
SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
ÖZCAN DENİZ’İN HAYATINI DEĞİŞTİREN FİLM HANGİSİ? ÜNLÜ SANATÇI HANGİ FİLMİ İZLEDİKTEN SONRA “ÖLMEDEN ÖNCE YAPILACAK ŞEYLERİNİN” LİSTESİNİ ÇIKARDI?
LEYLA GENCER’İN YAKILARAK KÜLLERİNİN İSTANBUL BOĞAZI’NA SERPİLMESİNDEN SONRA ÜNLÜ TİYATROCU “YAKILMAK” İSTEDİĞİNİ VASİYET ETTİ?
FADİK SEVİN ATASOY, "ZEYNEP'İN SEKİZ GÜNÜ" FİLMİ NEDENİYLE ALDIĞI ELEŞTİRİLERE SERT TEPKİ VERDİ.
BU YAZA DAMGASINI MEGAN FOX VURACAKTI FAKAT SEKSİ ŞARKICI LILY ALLEN FRANSA’DA VERDİĞİ POZLARLA FOX’A RAKİP ÇIKTI!.. DENİZ KENARINDA “GÖĞÜS ŞOV” YAPAN ALLEN ALDIĞI KİLOLARLA DA DİKKAT ÇEKTİ!.. LILLY’NİN ÜSTSÜZ ŞOVU BİR TIK ÖTEDE!..
ALTIN KELEBEK ÖDÜL GECESİNDE ŞIKLIK YARIŞI YAŞANDI!.. TÜRKİYE’NİN EN ÜNLÜ GÜZELLERİNİN KELEBEK GECESİNDEKİ KIYAFETLERİ BİRBİRİYLE YARIŞTI!.. PEKİ KİMİN DEKOLTESİ ZİRVEYE ÇIKTI? İŞTE BİRİNCİ OLAN DEKOLTE!..
ÜNLÜ OLAN DÜNYANIN EN GÜZEL KADINLARINDAN ANGELINA JOLIE İLE SEVİŞMEK İSTEDİĞİNİ İTİRAF EDİYOR!.. PEKİ HENÜZ 18 YAŞINDA OLMASINA RAĞMEN LEZBİYENLİK FANTEZİLERİNDE TEK TERCİHİNİN ANGELINA OLDUĞUNU AÇIKLAYAN ÇILGIN GÜZEL KİM?.. TIKLAYIN!..
YUH ARTIK!.. GÖSTERE GÖSTERE FRİKİK BU OLSA GEREK!.. ARACINDAN İNERKEN FRİKİK VEREN ÜNLÜLERİ GÖRDÜK AMA BÖYLESİNİ İLK KEZ GÖRDÜK!.. SEKSİ ŞARKICI KARŞISINDA ONLARCA KAMERAYI GÖRÜNCE HEYECANDAN OLSA GEREK ÖYLE BİR FRİKİK VERDİ Kİ!.. PEKİ KİM BU ÜNLÜ GÜZEL?..
YILMAZ ERDOĞAN’IN EŞİ BELÇİM ERDOĞAN EVLİLİĞİNİ DEĞERLENDİRDİ VE BAKIN NELER SÖYLEDİ?
"HEPSİ" GRUBU, YENİ ALBÜMLERİ "ŞAKA"NIN ÖNCESİNDE SAMİMİ AÇIKLAMALARDA BULUNDULAR: “PAPARAZZİ KORKUSUNDAN DENİZE GİREMİYORUZ!”
“BAS GAZA” ALBÜMÜYLE YİNE SATIŞ REKORLARI KIRACAĞINI İDDİA EDEN İSMAİL YK, İLK KLİBİNİ ÇEKTİ! İSMAİL’İN FERRARİLİ KLİBİNDEN FOTOĞRAFLAR BİR TIK ÖTEDE!..
ÖNDER FIRAT ÜNİVERSİTELİ AŞKIYLA DAVETLERDE BOY GÖSTERİYOR!...
DİYET YAMPAKTAN HOŞLANMADIĞINI AÇIKLAYAN ÜNLÜ OYUNCU PAZARA GİDEREK 3 KİLO VERDİĞİNİ AÇIKLADI!... KİM Mİ?
ESKİDEN AYRILIKLARDA MEKTUPLAR GERİ İSTENİRDİ, ŞİMDİ RÖPORTAJDAKİ SÖZLER GERİ ALINMAYA BAŞLADI. BURCU ESMERSOY "AŞK" SÖZÜNÜ NASIL GERİ ALDI?
MEMATİ’Yİ GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE EVLENDİĞİ EŞİ ŞEBNEM CEYLAN UYGUN ANLATTI!...
TUĞBA ÖZAY’IN ESKİ SEVGİLİSİNDEN İLGİNÇ AÇIKLAMA: “ÇİÇEĞİ KOKLAYIP ATMADIK, YAKAMIZA TAKTIK!”
İlk Sayfa - Önceki - Sonraki - Son Sayfa
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi