28.09.2020 Pazartesi 14:43
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

UZUN SÜREDİR ORTALARDA GÖRÜNMEYEN MEDYUM MEMİŞ, SUSKUNLUĞUNU HELİN AVŞAR İÇİN BOZDU VE İDDİALI AÇIKLAMALARDA BULUNDU!.. TIKLAYIN!..

SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 

Kendisine futbol dünyasında da çok konuşulan büyü meselesini sorunca söz döndü dolaştı, Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi bir türlü yenememesine geldi. Hoca, “Bu işi çözerim” diyor. Neden çok para istediğini sorunca, yanıtı yapılan işin karşılığı ödenmeli oluyor.

HELİN AVŞAR / GAZETE HABERTÜRK / HT PAZAR


Uzun yıllardır kamuoyunun gündeminde olan Medyum Memiş, 2012’den, İstanbul’da olacak depreme, işsizlerin okuması gereken duadan sanat camiasındaki kıskançlıklara varana kadar bütün sorularımı yanıtladı...

[1] Kendinizdeki olağanüstü güçleri ilk ne zaman fark ettiniz?
28 yıl önce. 12-13 yaşlarında böyle bir olayla karşılaştım. O yıllarda, bu ilim bana geldiğinde, 12- 13 yaşlarında iki ayrı dünyayı birden yaşamaya başladım. Bir yılım çok sıkıntılı geçti. Uykusuzluklar, herkesin göremediği ama benim görebildiğim varlıkların bana öğrettiği birtakım sırlar... İnsanların yüzüne bakıyorum, gelmişini geçmişini bir anda söylemeye başlıyorum.
İnsanlar “Bu ermiş” demeye başladı. O tarihten itibaren medya, siyasiler ve iş dünyası benimle yakından ilgilenmeye başladı.
[1] Hangi siyasiler bunlar isim verebilir misiniz?
İsim vermem doğru olmaz, çünkü buraya gelenler bana güveniyor. Mahremiyetlerini benimle paylaşıyorlar. Bu benim için büyük bir zenginlik ve nimet. Bunu kaybetmemek gerekir.
[1] Neler paylaşıyorlar bu kişiler sizinle.

Bundan 28 sene önce bir siyasi geldi, o dönemlerde sıkıyönetimin etkileri daha geçmemişti. “Şöyle şöyle hazırlıklarımız var. Bana engel olunmaması için dua eder misin, ne tavsiye edersin” dedi. “Canını sıkma, kolları sıva, kimse sana dokunmayacak, hazırlıklarını yap, siyasete atıl” dedim.
[1] Sonra size gelen siyasilerin sayısı arttı.

Çok şükür, 28 yıl boyunca yurtiçinden ve yurtdışından birçok devlet adamıyla beraber oldum. Onlara koçluk yapıyorum. Bugüne kadar bana danışıp da yola
çıkanların hiçbirinin sırtı yere gelmedi. Hepsi zirveye çıktılar.
[1] İnternette filan da çok falcı var artık bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz.

Sadece bizim ülkemizde değil bütün dünyada dini duyguları istismar edip sahtekârlık yapanlar oluyor. 28 yıldır gerek televizyonda gerek gazetelerde ve konferanslarda insanlara bu tür falcılara gitmemeleri konusunda tavsiyede
bulunmuşumdur. Bunlara gitmek doğru değil. Bu istismarlar sadece falcılık ve büyücülük değil, alternatif tıp denilen alanda da yapılıyor.

TAHMİNLERİM YÜZDE 99 İSABET KAYDEDER

[1] Size neden “Hocam” diyorlar?
O saygının bir ifadesi.
[1] Genelde camide ya da okulda “Hocam” denir ya...
Camidekine imam derler. O da saygının bir ifadesidir. Her meslekte hoca vardır. Hoca lafı bir saygı ifadesidir. Eğer bana “Hoca” deniyorsa, zaten en büyük zenginliği yakalamışımdır.
[1] Geleceği görmek gerçekten mümkün müdür?

Geleceği gerçek anlamda görmek doğru değildir. Geleceği Allah’tan başka kimse bilemez. Ama benim gibi ilme sahip olanlar mevcut olayları bilebilirler. İlmin tecrübelerine dayanarak sonrası ile ilgili tahminde bulunup yorum yapabilirler. İnsanlar buna “Altıncı his” derler ama aslında havas ilmine dayanan bir olaydır. Bu bir manevi ilimdir, falcılık ya da gelecekten haber
veriliyor diye algılamamak lazım. Mesela benim tahminlerim yüzde 99 isabet
kaydeder.
[1] Siyasetçiler size en çok ne için gelir?

“Bu işe girmek benim için hayırlı mı, iki partiden teklif var, hangisi benim için hayırlı olabilir” diye sorarlar. Bu görevi sadece Türkiye’de değil dünyanın çeşitli
ülkelerinde yapıyorum.

MAALESEF ÇOK BÜYÜ YAPILIYOR

[1] Büyü var mı peki?
Büyü kesinlikle var. Maalesef çok yapılıyor. Ama kesinlikle haramdır, caiz değildir. İnsanlar kıskançlık yüzünden ya da birini elde edebilmek için haddinden fazla büyü yaptırıyor. Günümüzde en çok büyü karı kocanın arasını bozmak için yapılıyor.
[1] Halk arasında en etkili büyülerin kilisede yapıldığı inancı yaygın.
Bunu “Hocayım” diyen de “Papazım” diyen de yapıyor. Mesela geçen gün bir
alışveriş merkezinin çıkışında bir işadamıyla karısı yanıma geldi, adamcağız bir haftadır yataktan çıkamıyormuş, işe gitmek istemiyormuş. “Ne yapacağımı bilemiyorum hocam” dedi. Doktor doktor gezmiş çare bulamamış. “İşyerinde bir bakın, vaktinizi nerede geçiriyorsunuz” dedim. İşyerinde maalesef sabuna
batırılmış iğneler bulmuşlar. Yapanı da tespit etmişler, ortağıymış. Amaç, adam oradan uzaklaşacak, perişan duruma gelecek, şirketi ona bırakacak. Bu ahlaksızlıktır.
[1] Nasıl yapılıyor bu işler, çeşitli duaları mı var?

Tabii değişik şekilleri, hepsinin ayrı bir yöntemi var. Büyü yapan insanların cenaze namazı kılınmaz. Büyücüler, dünyada ve ahirette huzur bulamaz. Allah’ın lanetlediği insanlardan olurlar.
[1] Peki yaptıranların durumu ne olur?

Yaptıranlar da aynı şekilde. Genellikle de kültür seviyesi yüksek insanlar yaptırıyor büyü. Benim araştırmalarım bunu gösterdi. Bu insanlara inanıyor
musunuz diye sorsanız “Yok canım hangi çağda yaşıyoruz, inanmıyoruz” derler ama yalan söylüyorlar.
[1] Size “Zengin koca bulmak istiyorum” diye gelenler oluyor mu? 
Bana “Zengin koca” diye gelen olmaz. Çünkü tabiatımı bilirler. Onlar Esra Erol’a gidiyor (gülüşmeler)...
[1] Sizin bu işler dışında bir mesleğiniz var mı?
Yazarlık yapıyorum.
[1] Genç kızlar en çok size ne için geliyor?
Sevgilim aşağı sevgilim yukarı... “Aşığım” dedikleri zaman gülüyorum, inanmıyorum. İnsanlar hoşlanmayla aşkı karıştırıyor. Aşkta bir sınır, bir duruluk vardır.
[1] Şimdi ben “Aşığım” desem.

İnanmam ki. O zaman ben de “Aptala bak, çocuğun elektriğine kapılmış gidiyor” derim. Mesela ben birisinden hoşlandım.O kişinin de benden hoşlanması için yüzüne bakarım ya da gözümün önüne yüzünü getirip “Ya Recep ya Recep ya Recep” diye ismi şerifi zikrederim. Bu sevgi ve muhabbet
anlamına gelir.
[1] Evlenmeyi düşünüyor musunuz?

Her an her dakika bende sürprizler olabilir.

SANAT DÜNYASI ŞEYTANIN BOL OLDUĞU BİR YER

[1] Sanatçılar en çok ne için geliyor?

Sanat dünyasında maalesef çok kıskançlık var. Şeytanın çok bol olduğu bir yer orası. Hiç kimse diğerine karşı samimi değil.
[1] Büyü isteyen, “Benim şu şarkıma büyü yapın” diyen var mı?

Büyü değil de büyü olayı kötülüktür. Sanatçı dostlarım olsun, başkası olsun, herkes için dua ederim. İnsanların birbirine dua etmesi lazım. “Yarabbi bu
kardeşimiz bir kaset yapmış. Ekmek parası için mücadele ediyor, Yarabbim kardeşimizin emeğini boş çevirme” diye dua ederim. Bununla birlikte bir tesbihat yaparım. Özel manevi çalışmalarım da oluyor, çok teşekkür alıyorum.
[1] Peki diyelim ki birine dua ettiniz ve onan iki yüzlü olduğu ortaya çıktı...

Oluyor oluyor. Ama ben herkesle görüşmem. Bir emek vereceksem o insanın ona layık olması lazım. Bugüne kadar kime dua ettiysem, zirvede kalmıştır. Bir ablan hariç.
[1] Ablam iyi niyetli bir insandır ama..

Ablanı seviyorum ama o öyle sivri dilli konuşuyor ya... (Gülerek) Benim gibi net konuşuyor.

FUTBOLCULARI OKUYUP ÜFLÜYORUM

[1] Futbol camiasında da büyü çok tartışılıyor.
Kesinlikle var. Geçen akşam bir takımın futbolcuları bende kaldı, onları büyüye
karşı okuyup üfledim. Sonra pazar sabahı bir kahvaltı yaptık gittiler.
[1] Kim bu futbolcular, isim verseniz?

Bugün futbol takımlarında oynayan oyuncular. Ama isim vermem. Ben
futbolculara hep dua ederim. Bunları maça hangi takımda oynuyorlarsa çok
güzel hazırlarım. Fenerbahçe’nin büyü olayına gelirsek, bu ekranlara da taşındı. Bir kadına büyü yaptırıken kameraya yakalandılar. Galarasaray’a gelirsek onların maçı kazanması alsında kolay. Ben onların Fener’i yenmesini sağlarım. Galatasaray’ın yöneticileri, “Hoca al şu 10 milyon doları, Fenerbahçe’yi yenelim” desinler, kesin kurtarırım onları. O zaman dünyanın bütün büyücüleri gelse bir şey yapamaz. “Niye para istiyorsun” diyeceksin? Ben size bir iyilik yapacağım, o iyiliğin de bir karşılığı olması lazım tabii. Yoksa neden boşa kürek çekeyim bir BJK’li olarak. (Gülüyor.)

İŞSİZLER “YA HAYYUM YA KAYYUM YA SAMET” SÖZLERİNİ TEKRAR ETSİN

[1]Mesela işsizler hangi duayı okumalı?
İşsizlere “Tembel olmayın” diyorum. Ruhlarını mutlaka dinç tutmalarını öğütlüyorum. İşsizlik kelimesine inanmıyorum. İnsanlar üç-beş kuruş bakmadan çalışmak mecburiyetinde. Ama iş beğenmiyorlar. Kimsenin
rızkından endişe etmemesi gerekiyor. Ben ekonomik açıdan dara düştüğüm zaman “Ya Hayyum Ya Kayyum Ya Samet” sözlerini tekrar ediyorum. Bunlar
Allah’ın isimlerinden bir tanesidir. İşsizsem bunu okurum.
[1] Bu duanın anlamı nedir?

Bunu söyleyin yeter. Anlamını söylemeye gerek yok. Ardından da 11 tane ihlas okurum olur biter. Her gün bunu yaparım.
[1] Peki şiddetli geçimsizlik için yapılması gereken ya da okunması gereken bir dua?

Şiddetli geçimsizlik için karı kocanın oturup kalkmasına dikkat etmesi gerekiyor. Aşkım, canım, cicim muhabbetine girmemeleri lazım. Eğer her şey düzgün amaevde yine de pürüz varsa onun çaresine manevi anlamda bakılır.
Sırrını burada vermek olmaz. Herkes bir şeyler yapmaya kalkar doğru olmaz.
[1] Peki hastalara acil şifa duaları vardır değil mi?

Tabii. Peygamberimizin tavsiye ettiği dualar var. O ayetleri burada zikretmek doğru olmaz. Birileri istismar eder. Ondan dolayı söylememeye çalışıyorum.
[1] Bütün röportajcıları silip süpürmek, dillerini bağlamak için bir dua var mı?(Kahkahalar) O pek ahlaki olmuyor (Kahkahalar). Çok çalışmanız lazım.
Zekâyı iyi kullanmak, donanımlı birikimli olmak şart.
[1] Cinsel gücü artırmak için formül var mı?
İnsanın psikolojisi yerindeyse, kafası dinçse, beslenmesi yerindeyse, cinsel anlamda hiçbir sorunu olmaz. Lakin problemliyse o zaman yapılacak bir şey yok zaten. Beş sene önce Erzurum’dan 80 yaşında bir adam geldi, “Hocam üç avrat eskittim” dedi. “Formülün neyse herkese öğret” dedim.
[1] Şu ana kadar karşılaştığınız en enteresan istek neydi?

Vallahi hepsi enteresan. Bir gün hiç unutmam, mankenlik yapan bir hanım geldi, bir hanım arkadaşıyla kendi aralarında evlenmişler güya. Ama terk edilmiş. Kaldım böyle yani. “Bu işlere bakmıyoruz” dedim, geri gönderdik. Zaten bana son çare olarak geliyorlar. Her şeyi denemişler, son bir manevi destek almak istiyorlar, ben o şekilde yol gösteriyorum. Çok şükür binlerce
insanın yuvasını kurtardım.
[1] Çok kişiyi evlendirdiniz mi?

Zaten o yüzden Mehmet’ler çoğaldı. Binlerce insanı intihardan, binlercesini iflastan kurtardım. Hayatlarını yola sokmalarına vesile oldum. Dünyada hayırlı bir evlat olduğuma inanıyorum. Manevi anlamda kendime düşen neyse
insanların iyiliği için her şeyi yapıyorum.

2012’de kıyamet kopacak mı?
[1] Peki 2012’de bizi neler bekliyor?

2012’de kıyametin kopacağı söyleniyor. Ama insanlar rahat etsin, 2012’de kıyamet kopmayacak. Öyle bir şey yok, bu kesin. 2010’da İstanbul’da deprem olacak mı diye soruyorlar, bu konuda da çok mail ve telefon alıyorum.
İstanbul halkını buradan uyarıyorum ve müjde veriyorum. 2010’da
İstanbul’da sarsıcı bir felaket yaşanmayacak. Ufak bir sallantı olabilir ama bu
ölümcül bir sallantı değil. Rahat olsun herkes.

SENİ EROL GÜNAYDIN İLE EVERELİM HELİN

[1] Peki ben ne zaman evleneceğim?
Sana birisini bulayım.
[1] Kimi?
Erol Günaydın.
[1] Çocuğumuz da olur, adını da Mehmet koyarız...

Adamcağız hayatının baharını yaşasın değil mi?
[1] Tabii tabii...
Çok duygusalsın. Senin ruhunda, seni anlayan biri karşına çıkarsa evliliğin
güzel gider. Ruh çok önemli. Ama ben seni evde bırakmam canını sıkma.13.12.2009 16:50:35 


Bu haber toplam 1843 kez okundu.
   
 Diğer Haberler
ARALIK AYINDA HAFTA İÇİ HER GÜN İZLEYİCİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANAN “ANA OCAĞI”NIN SETİNE SÜRPRİZ ZİYARET!..

FLAŞ! TVEM'DE ÜST DÜZEY ATAMALAR GERÇEKLEŞTİ! PEKİ KADROYA HANGİ İSİMLER KATILDI? DETAYLAR BU HABERDE!..

FLAŞ! BİR DİZİYE DAHA VEDA ZAMANI GELDİ! SEVENLERİNE KÖTÜ HABER! SEVİLEN DİZİ FİNAL YAPACAK!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! KARADAYI ZİRVEDE! YAPIMCISININ "KAST" KULLANDIĞI ORTAYA ÇIKAN SEDA SAYAN ANINDA 5 SHARE'E DÜŞTÜ! LİSTE İÇİN TIKLAYIN!..

'KİM KORKAR HAİN KURTTAN' ADLI OYUNU İZLEYEN FERİDUN DÜZAĞAÇ, YENİ STİLİYLE DİKKAT ÇEKTİ!..

FLAŞ! STAR MEDYA GRUBU VE KANAL 24 İLE AKŞAM VE GÜNEŞ GAZETELERİNİ ELİNDE BULUNDURAN ETHEM SANCAK, YAYIN YÖNETMENLERİYLE YOLLARINI AYIRDI!..

AHMET KURAL AÇIKLADI! FENOMEN DİZİ KARDEŞ PAYI’NIN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU!..

YAPTIĞI FLAŞ IŞİD BENZETMELERİYLE GÜNDEME OTURAN VE CİDDİ ŞEKİLDE ELEŞTİRİLEN LEMAN SAM'DAN YENİ BİR AÇIKLAMA DAHA!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! HAYAT YOLUNDA İLE GÜZEL KÖYLÜ'NÜN ZİRVE YARIŞI!.. iŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! O SES TÜRKİYE VE KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN ZİRVEYE KONDU! PEKİ KÜÇÜK AĞA'DA DURUMLAR NE? İŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! OZAN GÜVEN, GEÇTİĞİMİZ GECE DÜZENLENEN "ÜMMÜ SIBYAN:ZİFİR"İN GALASINDAN KAÇTI! HEMDE BAKIN NEDEN?

YENİ DİZİSİ "SERÇE SARAYI" İÇİN SONGÜL ÖDEN BAKIN HANGİ ÜNLÜ OYUNCUYA GÖZÜNÜ DİKTİ?

FLAŞ! BU TARZ BENİM YARIŞMASINDAN TV8’DE SUNUCU OLABİLMEK İÇİN BİLEREK ELENDİ İDDİALARINA NUR BOZAR’DAN YANIT GELDİ!..

FENOMEN YARIŞMA BU TARZ BENİM’DE DUYGU FIRTINASI! YARIŞMACI ÖNCE AĞLADI SONRA GÖBEK ATTI!...

FLAŞ! RATINGLER BELLİ OLDU! KARADAYI ZİRVEYE OTURDU BİR KERE! BENİ AFFET VE ULAN İSTANBUL ZİRVEYE YAKIN! İŞTE TÜM SONUÇLAR!..

FLAŞ! ÜNLÜ KOMEDYEN İSMAİL BAKİ TUNCER’DEN SURVIVOR İLE İLGİLİ ŞAŞIRTAN İTİRAFLAR!..

KARA PARA AŞK DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU ENGİN AKYÜREK'İN YER ALDIĞI AFİŞLER, DUBAİ SOKAKLARINI SÜSLEDİ!..

FLAŞ! BU TARZ BENİM PROGRAMINDAN BİLEREK ELENEN NUR BOZAR İÇİN ŞOKE EDEN İDDİA!..

FLAŞ!.. YAKIŞIKLI OYUNCU KEREM BURSİN İLE SEVGİLİSİ YAĞMUR TANRISEVSİN’İN YOLLARI AYRILDI MI?.. İŞTE HABERİN DETAYLARI!..

FLAŞ HABER! ÜNLÜ İSİM EVİNİN BANYOSUNDA ÖLÜ BULUNDU! FLAŞ HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..

 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi