19.09.2020 Cumartesi 11:25
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

FLAŞ!... “KADIN DÖVMÜŞ VE ÖLÜMDEN NASIL DÖNMÜŞ? UFO’LARA O DA İNANIYOR!... MUSKA’SINI BOYNUNDAN NEDEN ÇIKARTMIYOR? NASIL TİYOTROCU OLMUŞ?. VE YUVADA GEÇEN ZOR GÜNLERİ!..” İŞTE ERKAN PETEKKAYA’DAN ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ BİLİNMEYENLER!...

SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 

Bugün Gazetesi Magazin Müdürü Bilal Özcan’ın Kanaltürk’te bu Pazar günü saat 18.00’de yayınlanacak sohbet programı "Laf Aramızda"nın bu haftaki iki konuğundan biri olan ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, kadın dövdüğünü itiraf ederek, “Gençken nevrim dönünce kız arkadaşımı tokatladım” dedi.

 

İşte Erkan Petekkaya'nın açıklamaları!..

 

“Babam bakamadığı için beni yuvaya verdi”

Babam bana bakamadığı için beni çocuk yuvasına verdi. Yuvada çok uzun süre kalmadım, 3-5 ay kadar kaldım. Deneyim oldu benim için. Çocuk yuvasında ağladığım dönemlerde oldu ama geceleri dua etmedim “Allah’ım beni kurtar” diye. Zaten babam her akşam yuvaya beni görmeye gelirdi. Oradan ayrıldıktan sonra bir daha o yuvaya gitmedim, yuvada sevdiğim bir arkadaşım vardı sonradan onu arayıp buldum. Bence sorunlu ailelerin çocukları da sorunlu olur. Annemle babamın ayrılması ve yuvaya verilmem bende de marazlar doğurdu ama çok fazla değil.

“Çocuğu doğuran değil, büyüten annesidir”

Üç ya da dört çocuğum olsun isterim, yani üç ya da dört çocuğu evlatlık edinmek istiyorum. Daha henüz böyle bir kadar vermedim. Bir çocuk evlat edinmeye karar verirsem, bundan kimsenin haberi olmaz, yurt dışında doğdu derim. Ben aynı zamanda çocuğu doğuranın değil, büyütenin annesi olduğunu düşünüyorum.

“UFO’lara ben de inanıyorum”

Ben de UFO’lara inanıyorum. Bu koskoca evrende sadece biz yaşıyor olamayız. Keşke uzaylılar gelse, çok sıkıldık zaten yalnız başımıza. Bir hareketlilik olur uzaylılara gelirse dünyamızda.

 “İnsan doğru zamanda doğru yerde olabilmeli”

İnsan doğru zamanda doğru yerde olabilmeli. Eğer otobüs durağına beş dakika geç gitseydim, oradaki tiyatrocu çocukla tanışamayacak ve oyuncu olamayacaktım. Bence insanın bir kaderi, bir çizgisi var.

“F 16 Pilotu olmayı çok istiyordum”

Küçükken F 16 pilotu olmayı çok istiyordum. Ama babam pilot olmama karşı çıktı. “Ben aklım havalarda yaşayamam” demişti. Bu yüzden pilot olmamı istemiyordu.  Ama ben pilot olmayı çok isterdim. Keşke zamanım olsa da küçük uçaklarla uçabilsem. Belki böylelikle tatmin ederim uçma hevesimi.

“Çalıştığım tiyatroya bomba koydular”

1993 yılında terör olaylarının olduğu dönemde Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nun kadrosundaydım. O dönem terör olaylarının olduğu dönemdi.  Tiyatroya bomba koymuşlar. Bombayı koyan önce koltukların altına koymuş, sonra da çok insan olduğunu görünce vazgeçip tuvalete koymuş bombayı. Allah’tan oyun biraz sarkmış ve böylelikle insanlar oyundan geç çıktıkları için bir facia önlenmiş. Eğer oyun tam zamanında bitseydi, oyundan çıkan insanların çoğu hayatını kaybedecekti. Diyarbakır sonuçta benim doğduğum şehir, oradaki yıllarımı hatırladıkça mutlu oluyorum. Yine olsa yine giderim Diyarbakır’a.

 “Nevrim dönünce kız arkadaşımı tokatladım”

Evet, gençken birlikte olduğum kız arkadaşıma tokat atmıştım. Sonuçta ben bir kadına tokat attım ama bir kadın da bana tokat atabilirdi. Ama karşımdaki kadına tokat atarken asla erkek olma gücünü kullanarak atmadım. Nevrim dönmüştü, sinirlenmiştim ve tokat attım. Sonra o kız arkadaşımla tekrar bir araya gelmiştik. Aramızda bir sorun olmadı, ama yaptığım şeyden dolayı pişmanlık duymuyorum. Ben artık olgunlaştım onlar çok geride kaldı.

 “Dört senedir muskamı hiç çıkarmıyorum”

Dört senedir boynumdaki muskayı hiç çıkarmıyorum, hep boynumda taşıyorum. Bu muskayı bir hoca bana kendi elleriyle verdi. Bu muska bana iyi enerji veriyor. Sadece gece yatarken ya da saunaya falan gittiğimde çıkarıyorum.8.08.2009 10:50:59 


Bu haber toplam 938 kez okundu.
   
 Diğer Haberler
FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..

ADL’NİN MERAKLA BEKLENEN 2014-15 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONUNU ÜÇ FARKLI HİKAYESİYLE MODA SEVERLERLE BULUŞUYOR!...

FLAŞ! ASTROLOJİ TUTKUNLARI DİKKAT! YENİ HAFTADA SİZLERİ NELER BEKLİYOR? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL, YENİ HAFTANIN BURÇ YORUMLARINI YAPTI! .

FLAŞ! OCAK AYINDA TÜRKİYE’YE KESİN DÖNÜŞ YAPMAYA HAZIRLANAN GÜZEL OYUNCU MERYEM UZERLİ EVLENDİ!..

FLAŞ! ABD’Lİ YILDIZ KIM KARDASHIAN, BOŞANMADAN NİŞAN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI!

FLAŞ! TUĞBA MELİS TÜRK TANITIM YÜZÜ OLDU!

FLAŞ! RIHANNA, YILBAŞI GECESİ BİR SERVET KAZANACAK!

FLAŞ! HAMDİ ALKAN’IN, EŞİ CANAN ALKAN’DAN 2’NCİ KEZ BOŞANMASI, ÜNLÜ KOMEDYENE PAHALIYA PATLADI!

FLAŞ! BİR MARKANIN GECESİNE KATILAN TUBA ÜNSAL, GECEDE NASIL BİR SÜRPRİZE İMZA ATTI? AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN..

FLAŞ!.. MÜZİK DÜNYASININ ''ACI'' KAYBI AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN..

FLAŞ! ÜNLÜ OYUNCULAR EMRE KARAYEL VE RIZA KOCAOĞLU AYNI GECE İKİ KEZ YAKALANDI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN…

FLAŞ!.. KAYA ÇİLİNGİROĞLU KİMİN İÇİN ‘'ONUN ÜZERİNDEN PRİM YAPACAKLAR’' DEDİ? AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN…

FLAŞ! DÜNYACA ÜNLÜ MANKEN JOANNA KRUPA'DAN ‘‘İLGİNÇ’’ SORU: ‘‘TARKAN VE KIVANÇ YAKIŞIKLI MI?’’ AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN...

SERTAB ERENER 46 YAŞINDA!.. ERENER, YENİ YAŞINI NEREDE KUTLAYACAK?

SİNEMA KOBAL-ARDA TURAN İLİŞKİSİNDE SOĞUK RÜZGARLAR MI ESİYOR?

OYUNCU MEMET ALİ ALABORA, BABASI MUSTAFA ALABORA İLE BİRLİKTE ŞİLE’DE KÖFTECİ AÇTI!.. TIKLAYIN!..

DOĞA RUTKAY “HASTANELİK” OLDU!... ATEŞİ YÜKSELEN RUTKAY’A “SERUM” TAKVİYESİ YAPILDI!...

ADNAN BEY'İN MAKAM ARACI SATILIĞA ÇIKTI!.. TIKLAYIN!..

BÜLENT BERGÜZAR’LA AYNI ROLDE OYNAYIP BORCUNU ÖDEYECEK! NASILMI? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!..

“SÜRPRİZ YAKINLAŞMA”!.. EZEL DİZİSİYLE ÜNLENEN İSMAİL FİLİZ İLE OYUNCU HATİCE ŞENDİL, “AŞK” MI YAŞIYOR? TIKLAYIN!...

 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi