6.06.2020 Cumartesi 12:45
 
 Dedikodu
 Magazin
 Medya
 Haber
 Moda
 Sosyete
 Spor

“HAYATIMDA PARFÜM VE DEODORANT KULLANMADIM!... 2 DEĞİL 3 KEZ EVLENDİM!... VE ÖMÜR GEDİK’LE EVLENECEK Mİ?” İŞTE FERHAT GÖÇER’DEN ÖZEL HAYATIYLA İLGİLİ AÇIKLAMALAR!..

SESS
GİZLİ KALSIN
MY CABARET
FUGA
LUCCA
 
 
Ferhat Göçer Bugün Gazetesi Magazin Müdürü Bilal Özcan’ın, (2 Ağustos Pazar) saat 18.00’de Kanaltürk ekranlarında yayınlanacak “Laf aramızda” programına konuk oldu ve çok ilginç açıklamalarda bulundu.

 

Bilal Özcan’la Ferhat Göçer’in röportajının çarpıcı bazı kısımları şöyle: 

 

B.Ö: Sevgiliniz Ömür Gedik’le nasıl tanıştınız?

F.G: Kendisi bir gazeteci ve televizyon programcısı. Televizyon programına konuk oldum ve ilk orada tanıştım. Daha sonra dostluğumuz, arkadaşlığımız  6-8 ay sonra sevgiye dönüştü.

 

“Ömür’ü üzmemek için çok dikkat ediyorum”

 

B.Ö: Hanımlar kıskanç olur, Ömür’ü üzmemek için dikkat ediyor musun, neler yapıyorsun?

F.G: Kesinlikle çok dikkat ediyorum. Her erkeğin de buna dikkat etmesi gerektiğine inanıyorum. Benim pozisyonum daha da dikkat edilmesi gereken bir pozisyon. Eğer karşınızdaki insanı seviyorsanız, değer veriyorsanız, emek harcamanız gerekiyor. Davranışlarıma, oturuşuma, kalkışıma, konuşmalarıma, bakışıma, aklınıza ne gelecekse dikkat ediyorum.

 

“Evlilik konusunda bir sıkıntımız yok, Ömür’le evleneceğiz”

 

B.Ö: Sizin iki çocuğunuz var, Ömür Hanım’ın da bir çocuğu var. Hiç aranızda ortak bir çocuğunuz olsun istiyor musunuz, evliliği konuşuyor musunuz?

F.G: Tabii, evliliği konuşuyoruz. Evlilikle ilgili bir sıkıntımız yok, evliliği planlıyoruz. Uygun bir dönem olduğunda zaten açıklayacağız. Evlilik konusunda ciddi olmak değil aslolan, evliliğin ciddi bir konu olduğunu anlamak önemli olan. Bu konuda uygun şartlar olduğu dakikada evleneceğiz. Ama sonuçta ikimiz de çok yoğun çalışan insanlarız. Evlilik çok özenle ve dikkatle üzerinde konuştuğumuz bir konudur. Bizim evlilik konusunda bir sıkıntımız yok, Ömür’le evliliği düşünüyoruz. Aynı zamanda bize evlilikle ilgili gelen sorulardan da rahatsız değiliz, uygun olduğu takdirde, zamanı belirlediğimiz takdirde evlilik kararımızı açıklarız.

 

 “Ne maçoyum, ne metroseksüelim”

 

B.Ö: Maço bir erkek misin, ya da metroseksüel bir erkek misin?

F.G: Hayır maço bir erkek de  değilim, metroseksüel bir erkek de değilim.  Mecburiyetten  bakmak zorunda olduğum, pozisyonum gereği bazı durumlar ama; kendime çok bakan bir insan değilim. Bu işle uğraşmıyor olsam, ilgilenmeyebilirim bile.

 

“Hayatımda ne parfüm ne de deodorant kullandım”

 

B.Ö: Parfüm kullanıyorsundur ama…

F.G : Hayır kullanmadım, hiç parfüm kullanmadım. Deodorant da kullanmıyorum. Hiç parfüm kullanmıyorum. Traş losyonu kullanırım ama hiç deodorant kullanmam. Parfüm hediye eder arkadaşlarım ama;  o parfümler vitrinde durur öyle.  Onlarca koku vardır ama alışkanlığım yok.  Lüzumsuz da görüyor değilim, böyle bir ihtiyacım olmadı. Manikür, pedikür de yaptırmadım. Jöle mecburen sürüyorum.Televizyonda olmak neyi gerektiriyorsa onu yapıyorum. Göğüs kıllarımı da aldırmadım, ama bu tasvip etmiyorum anlamına gelmez.

 

“Çocukken, köyde inekten süt sağdım”

 

B.Ö: Peki inekten süt sağdınız mı hiç?

F.G: Süt de sağmışlığım vardır. Ben genelde inekler sağılırken yanlarında bulunuyordum. Ufak tefek böyle işte “ben de yapabilir miyim, ben de yapabilir miyim?” diye küçük çocuk ısrarıyla istediğim zaman beni kırmazlardı.

 

“Öğrenciyken ay sonlarını zor getirirdim, Beşiktaş’tan Topkapı’ya yürüdüm”

 

B.Ö: Tıp fakültesinde okurken, cebinizde harçlık olmadığı için, hiç akşam yatağınıza başınızı aç karna koyduğunuz oldu mu?

F.G: Şöyle söyleyeyim. Öğrencilik yıllarında ben hatırlıyorum. Yani ayın özellikle son günlerinde belli harcaman  gereken paralar  artık o kadar azaldığı için, Beşiktaş’tan Topkapı’ya kadar yürümek zorunda kaldığımı bilirim. Babam şu kadar paraya süt içeceksin, şu kadar para kahvaltı için, şu kadar para senin harçlığın derdi. Yani benim bütün harcadığım kalemleri babamla tek tek oturur hesaplardık. Babam hepsini hesaplar bana öyle para verirdi. Tabii doğal olarak ayın 20’si geldiğinde, ay başından sonuna doğru ben eksiye düşmüş olurdum. Dolayısıyla ay sonunda çok sıkıntı çekmiş olurdum.

 

“İlk defa ilişki yaşadığım insan, ilk eşim oldu”

 

B.Ö: Peki genç, yakışıklı, doktor adayı Ferhat’ın hiç kız arkadaşı olmadı mı?

F.G: Tabii ki vardı canım. Ama sonuçta benim okuldan arkadaşlarımdı onlar. Biz öğrenci olarak aşağı yukarı hepimiz birbirimizin derdinden anlayan insanlardık. Ay sonunda programımız bittiğinde, herkesin parası biterdi, o yüzden öyle bir sıkıntı çekmedim. Sonuçta kız arkadaşımın da ki daha sonra eşim oldu zaten. Sonuçta ben bir defa ilişki yaşadım  o da benim eşim oldu daha sonra. Okulda da 1,5-2 sene birlikteydik. Ama ben onun, o benim derdimden anlardık.  O yüzden bir sıkıntı çekmezdik. Ben okuldayken biriyle beraber oldum, onunla da evlendim zaten.

 

 “Ben üç kez evlendim ama hiçbiri formalite icabı değildi”

 

B.Ö: Başarılı insanlar kıskanılır, ayaklarından tutulup aşağı doğru çekilmek istenirler. Ferhat Göçer’in iki kere evlendiğini biliyoruz.  Ama geçenlerde 3 kez evlendiğini duydum. Meltem isminde bir meslektaşınla formalite evliliği yapmışsın doğru mu?

FG: Hayır. 3 kez evlendim ben ama; evlilikler formalite için yapılmaz. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Evlilik karşıtı bir insan değilim. Beraberliklerimi sosyal ve toplumsal destekle yürüten bir insanım. Ama yaşam şartlarım, benim her geçen gün çok değişti. Dolayısıyla çok çabuk kabuk değiştiren bir pozisyonum oldu bu 20 senelik süreçte, dolayısıyla bu, benden kaynaklanan bir durumdu. Bu değişime evliliklerimin ayak uyduramaması söz konusu oldu.  Bu yüzden de evliliklerimin süresi çok uzun olmadı. Ama eşlerimden değil, benden kaynaklanan sorunlar oldu. Eğer ortada çocuk varsa, o evlilikler iz bırakıyor, ama eğer bir çocuk yoksa o evlilikler iz bırakmıyor.

 

 “Ölmüş olsaydım bu kolay bir ölüm olacaktı”

 

B.Ö : İki sene önce Barış Akarsu, Torba’da vefat etti. Geçen sene de senin yine Torba’da kaza haberini aldık ve çok korktuk. Kaza anında neler hissettin, ölümü hissettin mi?

F.G: Muhtemelen hissetmiyorsunuz galiba. Ben hiçbir şey hatırlamıyorum. Çünkü kaza anının birkaç dakika öncesini hatırlıyorum, daha sonra  3-4 saat sonra gözümü hastanede açtım.  Yani belki de o ölüme geçiş anı tahminimizden çok daha kolay. Belki çarpma anında bilinç kaybıyla birlikte iç kanama geçirseniz, ölüme geçişiniz büyük bir acıyla olmayacak. Ben sadece onu düşündüm.  Ölmüş olsaydım orada, çok kolay bir ölüm olacaktı. Kazadan hemen sonra gözümü açtığımda tomografi cihazı içindeydim. Sağlığın ne kadar önemli olduğunu, o kazadan sonra anladım. İnsanların sevdikleriyle birlikte iyi vakit geçirmesinin önemini anladım. Bir de babamın kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldığı dönemde aynı duyguları kavradım. Hayatı ne çok ciddiye almak, ne de çok kasmak lazım, ne de çok hafife almak lazım.  Bugün ölecekmiş gibi ahret, hiç ölmeyecekmiş gibi de bu dünya için çalışmak lazım. Bu dengeleri kafanızda iyi oturtmanız lazım. Her şey dengeden ibaret.
1.08.2009 13:12:34 


Bu haber toplam 1078 kez okundu.
   
 Diğer Haberler
FLAŞ! 5 DİL BİLEN ÜNLÜ HABER SPİKERİ KÜBRA EKEN, KOCA DAYAĞINDAN FELÇ OLDU!..

ADL’NİN MERAKLA BEKLENEN 2014-15 SONBAHAR-KIŞ KOLEKSİYONUNU ÜÇ FARKLI HİKAYESİYLE MODA SEVERLERLE BULUŞUYOR!...

FLAŞ! ASTROLOJİ TUTKUNLARI DİKKAT! YENİ HAFTADA SİZLERİ NELER BEKLİYOR? ÜNLÜ ASTROLOG ŞENAY YANGEL, YENİ HAFTANIN BURÇ YORUMLARINI YAPTI! .

FLAŞ! OCAK AYINDA TÜRKİYE’YE KESİN DÖNÜŞ YAPMAYA HAZIRLANAN GÜZEL OYUNCU MERYEM UZERLİ EVLENDİ!..

FLAŞ! ABD’Lİ YILDIZ KIM KARDASHIAN, BOŞANMADAN NİŞAN HAZIRLIKLARINA BAŞLADI!

FLAŞ! TUĞBA MELİS TÜRK TANITIM YÜZÜ OLDU!

FLAŞ! RIHANNA, YILBAŞI GECESİ BİR SERVET KAZANACAK!

FLAŞ! HAMDİ ALKAN’IN, EŞİ CANAN ALKAN’DAN 2’NCİ KEZ BOŞANMASI, ÜNLÜ KOMEDYENE PAHALIYA PATLADI!

FLAŞ! BİR MARKANIN GECESİNE KATILAN TUBA ÜNSAL, GECEDE NASIL BİR SÜRPRİZE İMZA ATTI? AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN..

FLAŞ!.. MÜZİK DÜNYASININ ''ACI'' KAYBI AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN..

FLAŞ! ÜNLÜ OYUNCULAR EMRE KARAYEL VE RIZA KOCAOĞLU AYNI GECE İKİ KEZ YAKALANDI!.. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN…

FLAŞ!.. KAYA ÇİLİNGİROĞLU KİMİN İÇİN ‘'ONUN ÜZERİNDEN PRİM YAPACAKLAR’' DEDİ? AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN…

FLAŞ! DÜNYACA ÜNLÜ MANKEN JOANNA KRUPA'DAN ‘‘İLGİNÇ’’ SORU: ‘‘TARKAN VE KIVANÇ YAKIŞIKLI MI?’’ AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN...

SERTAB ERENER 46 YAŞINDA!.. ERENER, YENİ YAŞINI NEREDE KUTLAYACAK?

SİNEMA KOBAL-ARDA TURAN İLİŞKİSİNDE SOĞUK RÜZGARLAR MI ESİYOR?

OYUNCU MEMET ALİ ALABORA, BABASI MUSTAFA ALABORA İLE BİRLİKTE ŞİLE’DE KÖFTECİ AÇTI!.. TIKLAYIN!..

DOĞA RUTKAY “HASTANELİK” OLDU!... ATEŞİ YÜKSELEN RUTKAY’A “SERUM” TAKVİYESİ YAPILDI!...

ADNAN BEY'İN MAKAM ARACI SATILIĞA ÇIKTI!.. TIKLAYIN!..

BÜLENT BERGÜZAR’LA AYNI ROLDE OYNAYIP BORCUNU ÖDEYECEK! NASILMI? HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN!..

“SÜRPRİZ YAKINLAŞMA”!.. EZEL DİZİSİYLE ÜNLENEN İSMAİL FİLİZ İLE OYUNCU HATİCE ŞENDİL, “AŞK” MI YAŞIYOR? TIKLAYIN!...

 
E-Posta
irtibat@magazinmerkezi.com

Telefon
0 212 283 54 54

   İletişim
   
Copyright 2007 Magazin Merkezi